YENİ İŞLETMECİLER
LONDRA

Dünyanın önde gelen sağlık spa merkezi ve Londra’nın en ikonik özel üye kulübü, Londra’nın en iyi sağlık spor salonunu getirmek için ortaklık kuruyor.

Dünyanın önde gelen sağlık spa merkezi ve Londra’nın en ikonik özel üye kulübü, Temmuz 2019’da açılarak kulübün karşısındaki eski Dover Street Market binasına Londra’nın en iyi sağlık spor salonunu getirmek için ortaklık kuruyor.

Lanserhof at Art Club, hem Londra’nın önde gelen özel üye kulübünün üyelerine hem de Lanserhof müşterilerinin dünyanın en önde gelen tıbbi uzmanlarına ve en yeni tedavilere doğrudan erişmesini sağlayarak Londra’nın en üst düzey medikal spor salonu tesisi olacak. Bu medikal tesis, Lanserhof’un çok kez ödül kazanmış doktor ve sağlık profesyonelleri ekibi tarafından yönetilecek.

Lanserhof at Arts Club’da sunulacak programın bir parçası olarak üyeler, üst düzey teşhis ve tıbbi tesislerin yanı sıra ICAROS Health’i içeren birinci sınıf bir spor salonuna erişebilecek.

Tabii ki, ICAROS bu eşsiz konsepte katkıda bulunmaktan ve bunun bir parçası olmaktan gurur ve mutluluk duyuyor!

[tatsu_button button_text= “GERİ” url= “http://icaros.com.tr/haberler/” new_tab= “0” type= “medium” button_style= “circular” alignment= “none” bg_color= ‘{“color”:”#000000″}’ hover_bg_color= ‘{“id”:”swatch:orange”,”color”:”#FF9800″}’ color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(74,74,74,1)”}’ hover_color= “rgba(255,255,255,1)” border_width= “1” border_color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(74,74,74,1)”}’ hover_border_color= ‘{“id”:”swatch:orange”,”color”:”#FF9800″}’ icon= “” icon_alignment= “left” lightbox= “0” image= “” video_url= “” hover_effect= “none” background_animation= “none” margin= ‘{“d”:””}’ box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” hover_box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” border_style= ‘{“d”:”solid”,”l”:”solid”,”t”:”solid”,”m”:”solid”}’ border= ‘{“d”:”0px 0px 0px 0px”}’ outer_border_color= “” hide_in= “” css_id= “” css_classes= “” animate= “1” animation_type= “none” animation_delay= “0” animation_duration= “300” padding= ‘{“d”:””}’ border_radius= “” key= “Tp7KYdYiS”][/tatsu_button]