ICAROS
CLOUD

ICAROS CLOUD, ICAROS’un en yeni, son derece yenilikçi, şişirilebilir ve dijital bağlantılı egzersiz aletidir. Bireysel spor programınız için oldukça etkili ve vazgeçilmezdir.

Tüm yaştan ve tüm fitness seviyelerinden insanlar için evde, butik stüdyolarda ve spor salonlarındaki grup egzersizlerinde tüm vücut egzersizleri sağlamak için geliştirilmiştir.

Tüm ICAROS ürünlerinde olduğu gibi, bütün ICAROS egzersizlerini akıllı telefon, tablet veya VR sanal gerçeklik gözlüğü ile deneyimlemeye olanak sağlayan dijital bir arayüze sahiptir. Egzersiz oyunları oynamaktan sanal bir gerçeklikte uçabilmeye kadar her şeyi mümkün kılar.

Zengin programları ile birçok yararlı antrenman olanağı sağlaması, ICAROS Cloud’u bireysel spor programınız için oldukça etkili ve vazgeçilmez bir arkadaş yapar.

Klasik oyunlar, çevrim içi çoklu oyuncu programları, topluluğa katılma imkanı, dijital yoga, denge ve güç antrenmanları ve çok daha fazlası…

Bütün bunları ICAROS Cloud ile deneyimleyebilirsiniz.

Fitleşin veya fit kalın – eğlenceli bir şekilde.

  • Şişirilebilir ve hafif
  • Akıllı telefon, tablet ve VR gözlükler ile kullanıma uygun
  • Ayarlanabilir ayak dayama yerleri ve kol sapları
  • Kauçuktan yapılmış takıp çıkarılabilir esnek kablolar
  • Bireysel ve grup egzersizleri

01 Nisan 2020’ye kadar (saat 12:00, CET) Ross 128b Günü pistinde ilk 10 pilot olun ve nakit ödüller kazanın!

[tatsu_button button_text= “GERİ” url= “http://icaros.com.tr/haberler/” new_tab= “0” type= “medium” button_style= “circular” alignment= “none” bg_color= ‘{“color”:”#000000″}’ hover_bg_color= ‘{“id”:”swatch:orange”,”color”:”#FF9800″}’ color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(74,74,74,1)”}’ hover_color= “rgba(255,255,255,1)” border_width= “1” border_color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(74,74,74,1)”}’ hover_border_color= ‘{“id”:”swatch:orange”,”color”:”#FF9800″}’ icon= “” icon_alignment= “left” lightbox= “0” image= “” video_url= “” hover_effect= “none” background_animation= “none” margin= ‘{“d”:””}’ box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” hover_box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” border_style= ‘{“d”:”solid”,”l”:”solid”,”t”:”solid”,”m”:”solid”}’ border= ‘{“d”:”0px 0px 0px 0px”}’ outer_border_color= “” hide_in= “” css_id= “” css_classes= “” animate= “1” animation_type= “none” animation_delay= “0” animation_duration= “300” padding= ‘{“d”:””}’ border_radius= “” key= “Tp7KYdYiS”][/tatsu_button]