ICAROS @CES 2020
LAS VEGAS

ICAROS, Las Vegas’ta dünyanın en ünlü elektrik elektronik fuarına katılıyor. CES, tüketici teknolojileri işinde başarılı olanların bir araya geldiği yerdir.

CES, tüketici teknolojileri işinde başarılı olanlar için dünyanın bir araya geldiği yerdir. Yeni nesil buluşların piyasaya sürüldüğü küresel bir sahne olan bu fuar, 50 yıldır yenilikler ve çığır açan teknolojiler için bir deneme alanı görevi görmüştür.

ICAROS çeşitli ürünlerin tanıtımını yapmaktadır, ancak bu yıl odak noktası kesinlikle iki yeniliktir.

ICAROS Cloud ve ICAROS Hub

ICAROS CLOUD dijital bir egzersiz aracıdır. Spor salonlarındaki grup egzersizlerinin yanı sıra tam donanımlı bir ev antrenmanı deneyimini yaşatmak için dizayn edilmiştir.

Cloud, ünlü cambazlardan bilinen çok basit bir konsepti takip ediyor. Küresel yüzeyin merkezi, ICAROS Cloud’un ağırlık merkezinin o kadar net bir şekilde üzerindedir ki, üzerinde dengeli bir duruş sağlamak çok kolaydır.

Ayak dayama yeri konumunun, itme-çekme kolları ve yumuşak dolgulu üst kısmın ayarlanabilirliği sayesinde Cloud, 196 cm’ye kadar yetişkinler için olduğu kadar 120 cm boyunda olan çocuklar için de uygundur.

Cloud üzerinde egzersiz yapmanın en keyif verici yanı, sunulan dijital deneyimlerdir. Cloud’un entegre arayüzünü kullanarak bir tablet, akıllı telefon veya ICAROS kontrolörünü sisteme bağlayabilirsiniz. Bu sayede Cloud’unuz ağırlık kaydırma, kondisyon ve güç kullanarak sanal odalarda uçabileceğiniz veya tabletlerde veya akıllı telefonlarda oyunlar aracılığı ile egzersiz yapabileceğiniz bir oyun tabletine dönüşür.

ICAROS Hub ise bütün ICAROS deneyimlerinin erişilebilir olacağı ana platform olacaktır. Kullanıcılar veya işletmeciler, ilerlemelerini veya daha fazlasını izlemek için kullanım verilerini ve istatistiklerini de görüntüleyebilir.

ICAROS Cloud’un ne zaman ve nerede satın alınacağı ve ICAROS Hub’ın piyasaya sürülmesiyle ilgili daha fazla ayrıntı yakında açıklanacaktır.

[tatsu_button button_text= “GERİ” url= “http://icaros.com.tr/haberler/” new_tab= “0” type= “medium” button_style= “circular” alignment= “none” bg_color= ‘{“color”:”#000000″}’ hover_bg_color= ‘{“id”:”swatch:orange”,”color”:”#FF9800″}’ color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(74,74,74,1)”}’ hover_color= “rgba(255,255,255,1)” border_width= “1” border_color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(74,74,74,1)”}’ hover_border_color= ‘{“id”:”swatch:orange”,”color”:”#FF9800″}’ icon= “” icon_alignment= “left” lightbox= “0” image= “” video_url= “” hover_effect= “none” background_animation= “none” margin= ‘{“d”:””}’ box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” hover_box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” border_style= ‘{“d”:”solid”,”l”:”solid”,”t”:”solid”,”m”:”solid”}’ border= ‘{“d”:”0px 0px 0px 0px”}’ outer_border_color= “” hide_in= “” css_id= “” css_classes= “” animate= “1” animation_type= “none” animation_delay= “0” animation_duration= “300” padding= ‘{“d”:””}’ border_radius= “” key= “Tp7KYdYiS”][/tatsu_button]