ICARACE’E HOŞGELDİN
REDBULL!

2Spor, yaşam tarzı ve e-oyun evreninin önemli bir oyuncusu olan Red Bull’un bundan böyle ICARACE’in bir parçası olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz!

Spor, yaşam tarzı ve e-oyun evreninin önemli bir oyuncusu olan Red Bull’un bundan böyle ICARACE’in bir parçası olduğunu duyurmaktan gurur duyuyoruz!

Nasıl bakarsanız bakın: Red Bull, dünyanın en ünlü markalarından biridir ve spor söz konusu olduğunda, kesinlikle en kötü şöhretli olanıdır!

Pek çok üstünlükle birlikte ICARACE’in – özellikle de e-sporlarda – potansiyelinin Red Bull tarafından tanındığını görmek, bizleri oldukça memnun etti ve heyecanlandırdı! Gerekçesini de ekleyebiliriz:

Geçen yıllar boyunca uçan ICARACE turlarının sayısı beş kat arttığından, gelecek yıllarda daha da fazla potansiyel ICARACE pilotlarına ulaşacağımızdan eminiz!  Hedefimiz, e-spor evreninde ICARACE’i önemli bir yere ulaştırmaktır. Topluluğun büyüdüğünü ve geliştiğini görmek istiyoruz.

Sizinde bu topluluğun bir parçası olduğunuzu görmek istiyoruz!

Sizi uçurmak istiyoruz!

Bu yüzden, hoş geldiniz yeni Red Bull yarışçılarımız – markamız hepinizin kullanımına açık.

Şimdi deneyin ve en önemlisi: Ürünlerimizi ve deneyimlerimizi ‘sallarken’ iyice eğlenin 😉 ICAROS ekibiniz

[tatsu_button button_text= “GERİ” url= “http://icaros.com.tr/haberler/” new_tab= “0” type= “medium” button_style= “circular” alignment= “none” bg_color= ‘{“color”:”#000000″}’ hover_bg_color= ‘{“id”:”swatch:orange”,”color”:”#FF9800″}’ color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(74,74,74,1)”}’ hover_color= “rgba(255,255,255,1)” border_width= “1” border_color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(74,74,74,1)”}’ hover_border_color= ‘{“id”:”swatch:orange”,”color”:”#FF9800″}’ icon= “” icon_alignment= “left” lightbox= “0” image= “” video_url= “” hover_effect= “none” background_animation= “none” margin= ‘{“d”:””}’ box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” hover_box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” border_style= ‘{“d”:”solid”,”l”:”solid”,”t”:”solid”,”m”:”solid”}’ border= ‘{“d”:”0px 0px 0px 0px”}’ outer_border_color= “” hide_in= “” css_id= “” css_classes= “” animate= “1” animation_type= “none” animation_delay= “0” animation_duration= “300” padding= ‘{“d”:””}’ border_radius= “” key= “Tp7KYdYiS”][/tatsu_button]