ENGADIN 2.0 YENİ NESİL
SANAL GERÇEKLİK

ICAROS CLOUD, ICAROS’un en yeni, son derece yenilikçi, şişirilebilir ve ICAROS ve Engadin 2.0 ile İsviçre Alpleri’ni keşfedin – Yeni Neslin VR Deneyimi.

İsviçre Alpleri’ne henüz vardığınızı, kayak takımlarınız veya snowboardunuzla çılgına dönmeye hazır olduğunuzu hayal edin. Ama zirvelere çıkmadan önce bilmeniz gereken bazı şeyler var:
En gerçekçi his veren yamaçlar, en görkemli yokuş aşağı yollar ve en uzak durmanın daha iyi olacağını düşündüğünüz en sarp inişler nerede? Keşke gökyüzüne çıkıp kendiniz görebilseydiniz…

ICAROS ile, işte tam olarak bunu yapabilirsiniz!

Moritz çevresindeki İsviçre Alplerinin sanal dünyada süper gerçekçi bir versiyonuyla istediğiniz gibi ve nefes kesici bir dijital uçuş yapın!

3D Reality Maps işbirliği ile, ENGADIN’i sanal olarak uçarak İsviçre Alplerinin muhteşem manzarasını her ayrıntıda keşfedebileceğiniz ultra gerçekçi bir VR deneyimi olarak güncelledik.

Dağ geçitlerinden uçun ve bir dahaki sefere hangi inişleri kullanacağınızı kontrol edin! Karlı zirvelere süzülün, kartal uçuşuna katılın ya da bir dağ parkurunda yeteneklerinizi kanıtlayın…

Bu üç boyutlu ve ultra gerçekçi VR deneyiminde, hemen hemen her şeyi yapabilirsiniz. Sanki Alpler’de gerçekten uçuyormuş gibi!

[tatsu_button button_text= “GERİ” url= “http://icaros.com.tr/haberler/” new_tab= “0” type= “medium” button_style= “circular” alignment= “none” bg_color= ‘{“color”:”#000000″}’ hover_bg_color= ‘{“id”:”swatch:orange”,”color”:”#FF9800″}’ color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(74,74,74,1)”}’ hover_color= “rgba(255,255,255,1)” border_width= “1” border_color= ‘{“id”:”palette:0″,”color”:”rgba(74,74,74,1)”}’ hover_border_color= ‘{“id”:”swatch:orange”,”color”:”#FF9800″}’ icon= “” icon_alignment= “left” lightbox= “0” image= “” video_url= “” hover_effect= “none” background_animation= “none” margin= ‘{“d”:””}’ box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” hover_box_shadow= “0px 0px 0px 0px rgba(0,0,0,0)” border_style= ‘{“d”:”solid”,”l”:”solid”,”t”:”solid”,”m”:”solid”}’ border= ‘{“d”:”0px 0px 0px 0px”}’ outer_border_color= “” hide_in= “” css_id= “” css_classes= “” animate= “1” animation_type= “none” animation_delay= “0” animation_duration= “300” padding= ‘{“d”:””}’ border_radius= “” key= “Tp7KYdYiS”][/tatsu_button]